Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.. 

Firmamız araç kiralama alanında uzun zamandır sizlere hizmet vermektedir. Rent A Car sektöründe daima yükselen firmamız sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Güvenli ve Konforlu bir servisin dışında, kaliteden hiç ödün vermeden hareket etmek birinci prensibimizdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

BORA CAR RENTAL için kalite, müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılamaktır. İlkemiz, hizmette kaliteyi ekip çalışmasıyla daim kılmak ve en çağdaş seviyeye çıkarmaktır. Profesyonel işleyişe sahip bir firma ile çalışmak, kaçınılmaz bir gereklilik halini almıştır.

HEDEFİMİZ

Bir bodrum yerel markası olarak, sektörde seçkin ve güvenilir firmalar arasında yerimizi korumaktır.

Kiraladığınız araçlarımızda düşünmeniz gereken tek şey onları keyifle kullanmak olacaktır… Araç Kiralamaya Dair Her Şey “ sloganı ile yola çıkmıştır. Araç filomuzda , ekonomik sınıftan lüks sınıfa kadar, ihtiyacınız olan tüm araçları bulabilirsiniz.

MİSYONUMUZ

Otomotiv sektöründe tüketicinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda rekabetçi yenilikçi ve kaliteli çözümler üretmektir.

Tüm eylemlerimizde herkese örnek olmak, dayanışma ve dürüstlük esastır. Başarmak için katılımcı yönetim anlayışı ve takım çalışması esastır. Kalite ve verimliliğimizin temeli çalışanlarımızdır. En iyi bildiğimiz işe bağlı kalarak tecrübelerimizi yeni ve özgün fikirlerle zenginleştirerek yolumuza devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını beklentilerini tespit etmeyi, memnuniyetini sağlamayı, iletişim olanaklarını geliştirmeyi, Yasal şartlar ve mevzuat şartları da dahil olmak üzere müşteri şartlarını yerine getirmeyi, Kalite politikası olarak benimsemiştir.

Turizmin bir kolu olan ulaşım hizmetlerinde müşterilerine fayda sağlayan mükemmel bir organizasyon olarak tanınmaktır. Firmanın asıl amacı müşterileridir.

Firmamızı diğer firmalardan farklı kılan is aşağıda belirtiğimiz gibi geniş drop bölgeleri. dilediğiniz yerden kiralayıp dilediğiniz adrese teslim etme imkanı……

Araç kiralama hizmeti her anınızda yanınızda…